W szkole filmowej Warszawa studenci mają szansę minAMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją historię. Wielu twórców filmu docenia angażowanie się szkoły filmowej w edukowanie poszerzające horyzonty wiedzy i kompetencji przydających się w świecie filmu. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób związanych od lat z filmem. W tej renomowanej placówce filmowej można poszerzyć wiedzę a także umiejętności przydatne na drodze kariery zawodowej. Osobą, która założyła szkołę jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży filmowej osiągnął bardzo dużo. Wykładał w różnych miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i dźwiękowcy, wykładają także popularni aktorzy oraz specjaliści od teorii i historii filmu.

W szkole filmowej Warszawa studenci mają szansę m.in. poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych na temat produkcji i postprodukcji filmowej, reżyserii, pracy operatora i związanej z udźwiękowieniem. Szkoła filmowa od początku funkcjonowania jest placówką otwartą na oczekiwania słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie kinematografii jest naprawdę możliwe, gdy pracuje się się z profesjonalistami. Można studiować na określonym kierunku, jak i na wybranych warsztatach.

Zapraszamy do najlepszej placówki filmowej. Nauka tutaj jest pożyteczna i sprawi Wam wiele https://amafilmacademy.pl/ radości.

Najnowsze artykuły:

Top