W szkole filmowej profesorami są aktywni zawodowoAMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które buduje już swoją historię. Wielu twórców filmu ceni angażowanie się szkoły filmowej w nauczanie rozwijające horyzonty wiedzy i kompetencji przydających się w świecie filmu. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób działających od lat w branży kinematograficznej. W tej renomowanej placówce filmowej można zdobyć wiedzę a także umiejętności pożyteczne na ścieżce kariery związanej ze światem filmu. Założycielem tej placówki jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży filmowej osiągnął wiele. Wykładał w różnych miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są aktywni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają także znani aktorzy oraz specjaliści od zagadnień teoretycznych.

W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają szansę http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ m.in. poszerzenia wiedzy i doświadczenia na temat produkcji i postprodukcji filmowej, reżyserii, pracy operatora i związanej z udźwiękowieniem. Szkoła filmowa od początku istnienia jest placówką otwartą na potrzeby słuchaczy. Poznanie wiedzy w zakresie kinematografii jest w zasięgu ręki, gdy pracuje się się z najlepszymi. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i na wybranych warsztatach.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki związanej z życiem filmu. Nauka tutaj jest pożyteczna i przyjemna.

Najnowsze artykuły:

Top