Szpital Medpolonia proponuje szereg usług W ofercie posiadaWspółczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się właściwie bardzo dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich wypatrujących profesjonalistów z górnej półki.

Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie problemu i trafne postawienie diagnozy. Grono fachowców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich doktorów, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje także pomoc takich profesjonalistów, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Także medycyna pracy Poznań znajduje się w ofercie placówki.

Placówka realizuje cykl badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są także te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to tylko część badań, jakie w szpitalu można wykonać. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ofercie ma szpital.

Przychodnia specjalizuje się nie tylko w diagnostyce oraz leczeniu, jednak także terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W jednostce używana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka rozporządza najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: skuteczną diagnostykę oraz skuteczne leczenie. pediatra niedziela poznań Personel troszczy się o to, żeby pacjenci czuli się w istocie komfortowo.

Najnowsze artykuły:

Top